Růženec - Jaspis - hnědý

Růženec z přírodního kamene - Jaspis. Růženec je v mlhavě hnědé barvě. Ruční výroba z Turecka.
300 Kč / ks 247,93 Kč bez DPH
Vyprodáno

Růženec z přírodního kamene - Jaspis. Růženec je v mlhavě hnědé barvě. Ruční výroba z Turecka.

Jaspis

Léčebné užití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Vlastnosti: Je to běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Pro hnědý jaspis je typické že má receptivní energii, podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost, vrací zpět na zem ty, kteří mají hlavu v oblacích, odstraňuje geopatogenní zóny, vhodný k meditaci. Podporuje imunitní systém, detoxikuje, léčí kožní problémy a pomáhá skoncovat s kouřením.

Kód Kód: SEH1031
Jméno výrobce: Seherezad
Kategorie: Růžence
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Material: Přírodní kameny
? Určení: Unisex
? Vyrobeno: Turecko
Materiál: Přírodní kameny
Rozměry: 15cm, se zakončením 20cm
Barva: Hnědá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Šeherezád je orientální internetový obchod specializující se na dovoz produktů z Turecka. Eshop Šeherezád nabízí nejen turecké potraviny jako jsou sladkosti, koření, čaje, kávy, ale i orientální bižuterii, doplňky do domácnosti, šátky a oblečení z Turecka, dále pak orientální kosmetiku z Turecka, Maroka a Sýrie, tradiční džezvy na kávu a další orientální měděné nádobí, ale také hammam produkty z tureckých lázní.