O nás

ZAČALO TO ARGANOVÝM OLEJEM

 

Náš první internetový obchod Arganovy-olej jsme založili roku 2012 pod značkou Smilargan a zafinancovali z osobních zdrojů, proto jdeme dopředu po malých krůčcích a náš sortiment rozšiřujeme postupně. Díky našim úzkým kontaktům na marocké výrobce můžeme nabídnout nejkvalitnější produkty přímo od komunity berberských žen.

 

Veškeré produkty Smilargan pochází výhradně z Maroka, které je jedinou zemí odkud pravý arganový olej pochází. Pro velkou spokojenost zákazníků ve Francii jsme se rozhodli zaměřit také na trh v České Republice a postupně proniknout na trh dalších zemí střední a východní Evropy. Oleje Smilargan mají certifikát ECOCERT a SZÚ a plní mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

 

Kromě 100% arganového oleje nabízíme opunciový olej a kosmetiku z arganového i opunciového oleje a další přírodní kosmetiku z Maroka. Veškeré marocké výrobky najdete také na eshopu Smilargan.

 

PŘIDALI JSME SÝRII A TURECKO

 

V roce 2014 jsme náš sortiment rozšířili o mýdlo Aleppo ze Sýrie a jílovou kosmetiku Dermokil, kterou pro vás dovážíme z turecké Anatolie a najdete ji i na eshopu Dermokil.

 

Kromě internetových obchodů s kosmetikou provozujeme také internetový obchod Šeherezád, který funguje již od roku 2011 a specializuje se na dovoz orientálních produktů z Turecka. Najdete na něm nejen orientální dekorace a orientální bižuterii, ale také turecké koření, čaje a kávy, turecké sladkosti, textil a zboží z istanbulského Grand Bazaaru.

 

ORIENT DORAZIL I DO KUCHYNĚ

 

Pokud chcete ochutnat pravý Orient, inspirujte se v našem halal online obchodě Turecké sladkosti, kde naleznete vše od sladkostí přes koření, nápoje, sušené plody až po trvanlivé potraviny.

 

NABÍDKA I PRO NEVYZNAVAČE ORIENTU

 

Pokud zrovna neholdujete orientálnímu stylu, nezoufejte. I pro vás máme zajímavé a originální bytové dekorace a doplňky, podívejte se na náš obchod Voňavá písmenka. Naleznete zde různé ručně vyráběné produkty, které, ač je vyrábí turecké ženy, s Orientem nemají nic společného.

 

JEDNA OBJEDNÁVKA │ JEDNA DOPRAVA │ RŮZNÝ SORTIMENT

 

Celý náš sortiment naleznete na VŠECH našich eshopech, nemusíte si tedy dělat X objednávek zvlášť. Stačí se jednou zaregistrovat na jakémkoliv eshopu a získáte přístupy do všech našich eshopů. Zrovna tak i věrnostní body, které od nás dostanete za nákup, můžete uplatnit na jakémkoliv eshopu.

 

Pokud na našich eshopech nenaleznete to, co hledáte, napište nám a my uděláme co je v našich silách. Na přání jsme již dovezli orientální lampy, lucerny, kosmetiku, vodní dýmky a mnoho dalšího.

 

Věříme, že se vám bude na našich eshopech líbit a zrovna tak budete spokojeni s naším servisem i produkty.

 

Bc. Lucie Vrkotová

Jednatelka a ředitelka společnosti