Doprava a platba

Nabízíme Vám několik způsobů dopravy a platby. Níže si můžete vybrat ty, které Vám nejvíce vyhovují.

 

Doprava

 • Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout osobně po telefonické domluvě na výdejním místě našeho eshopu.

Adresa: Roháčova 1666/94, 130 00 Žižkov, Praha 3, Česká republika

Telefon: +420 721 743 501

Otevírací doba: dle telefonické domluvy

 • zboží je po telefonické domluvě možné vyzvednout kdykoliv (i během víkendu)

 

 

 • Česka pošta

Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty. Zásilky zasíláme jako doporučené psaní (50 Kč), balík do ruky (120 Kč) nebo balík na poštu (110 Kč) po České republice, a dále jako standardní balík do zahraničí (250 Kč) v rámci Slovenské republiky.

 • Zásilkovna

Nabízíme také možnost osobního odběru na pobočkách výdejní sítě Zásilkovna.cz. Své zboží si můžete vyzvednout na 570 místech v České Republice a na 97 místech na Slovensku, a to i o víkendu bez dlouhého čekání. Tato služba je zpoplatněna částkou 60 Kč v rámci České republiky a 95 Kč v rámci Slovenska.

 

 • Uloženka / Heureka Point

Nabízíme Vám možnost osobního odběru i na pobočkách či výdejních automatech výdejní sítě Uloženka.cz. Své zboží si můžete vyzvednout na 401 místech v České Republice a na Slovensku, a to i o víkendu bez dlouhého čekání. Tato služba je zpoplatněna částkou 55 Kč (vyjma služby DPD na Slovensku, která stojí 95 Kč).

 

 • Expresní večerní kurýr - Praha

Po Praze nabízíme možnost večerního doručení na adresu a to mezi 18 – 21 hodinou, v případě, že zboží objednáte nejpozději do 10 hodin dopoledne. Pokud zboží objednáte později, zásilka bude doručena následující pracovní den mezi 18 – 21 hodinou. Cena za tuto službu je 75 Kč za zásilku do hmotnosti 5 kg a 120 Kč do hmotnosti 10 kg

 

 • DPD Private Doručení na adresu v České republice

Nabízíme Vám možnost doručení zboží přímo na Vaši adresu po celé České republice. Cena této služby se pohybuje od 100 Kč do 135 Kč

 

 • DPD Doručení na adresu v Maďarsku

Nabízíme Vám možnost doručení zboží přímo na Vaši adresu v Maďarsku. Cena této služby se pohybuje od 135 Kč do 230 Kč

 

 • Doručení zásilek na adresu v Polsku

Vaši zásilku je možné doručit i na Vaši adresu v Polsku. Cena za tuto službu se pohybuje od 135 Kč do 220 Kč

 

 • Doručení zásilek na adresu v Německu

Zásilky doručujeme i na adresy v Německu. Cena za tuto službu se pohybuje od 155 Kč do 290 Kč

 

 • Doručení zásilek na adresu v Rakousku

Zásilky doručíme také na adresu v Rakousku. Cena za tuto službu se pohybuje od 160 Kč do 290 Kč

 

 • Doručení zásilek na adresu v Rumunsku

Nabízíme Vám také možnost doručení zboží přímo na Vaši adresu v Rumunsku. Cena této služby se pohybuje od 160 Kč do 265 Kč

 

 • Royal Mail Doručení zásilek do Spojeného Království

Nabízíme Vám možnost doručení zásilek přímo na adresu ve Spojeném Královstí. Cena této služby se pohybuje od 320 Kč do 500 Kč

 

 • Doručení zásilek na adresu na Ukrajině

Nabízíme Vám také možnost doručení zásilky přímo na adresu na Ukrajině. Cena této služby se pohybuje od 320 Kč do 500 Kč

 

 • Doprava zdarma při nákupu nad 2. 000,- Kč

Při nákupu nad 2. 000 Kč máte od nás dopravu po České republice zdarma.

 

Platební možnosti

 • Hotově či platební kartou v obchodě

Zaplatit za zboží můžete při převzetí objednávky na výdejním místě eshopu, a to hotově či kartou.

Adresa: Roháčova 1666/94, 130 00 Žižkov, Praha 3, Česká republika

Telefon: +420 721 743 501

Otevírací doba: dle telefonické domluvy

 

 • Bankovní převod

Zvolíte-li bankovní převod, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol vždy uveďte číslo Vaší objednávky. Po připsání platby na náš účet nebo po zaslání potvrzení o platbě, bude zboží ihned odesláno. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do 3 pracovních dní, budeme nuceni objednávku stornovat.

Číslo účtu: 2800995041

Kód banky: 2010

IBAN: CZ2920100000002800995041

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Banka: FIO

Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky

 

 • Platební kartou předem (online přes internet)

Pokud si vyberete platbu kartou, Vaše platba bude připsána okamžitě a zásilka expedována ihned. Při jejím převzetí již nic neplatíte. Platbu kartou můžete provést platební kartou MasterCard, Visa, Visa Electron a Maestro. PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCE BEZPEČNÉ PLATBY PLATEBNÍMI KARTAMI NA INTERNETU!

 

 • Dobírka (Česká pošta) – ČR

Při způsobu dodání zásilky na dobírku je částka za objednávku inkasována v hotovosti při převzetí zásilky od České Pošty. Cena za dobírku se liší dle hmotnosti a ceny objednávky (ceny jsou od 30 Kč). Správná cena za Vaší objednávku se zobrazí při uskutečňování objednávky v košíku.

 

 • Dobírka (Zásilkovna) – ČR

V případě, že si Vaší objednávku chcete vyzvednout v síti výdejních míst Zásilkovna.cz, bude částka za objednávku inkasována v hotovosti při převzetí zásilky na pobočce Zásilkovny. Osobní odběr prostřednictvím sítě Zásilkovna.cz je zpoplatněn částkou 60 Kč za zásilku + 15 Kč za dobírku, tedy 75 Kč v případě, že budete platit přímo na pobočce Zásilkovny v rámci České republiky.

 

 • Dobírka (Uloženka / Heureka Point) – ČR

V případě, že si Vaší objednávku chcete vyzvednout v síti výdejních míst Uloženka.cz, bude částka za objednávku inkasována v hotovosti při převzetí zásilky na pobočce Uloženky. Osobní odběr prostřednictvím sítě Uloženka.cz je zpoplatněn částkou 55 Kč za zásilku + 13 Kč za dobírku, tedy 68 Kč v případě, že budete platit přímo na pobočce Uloženky.

 

 • Dobírka – Slovensko a ostatní země

Dobírka do zahraničí není bohužel možná. Zboží můžete zaplatit platební kartou předem (online přes internet) nebo bankovním převodem.